Перш ніж купити соняшник Гранстар оптом слід пам’ятати тонкощі зберігання культур

Перш ніж купити соняшник Гранстар оптом слід пам’ятати тонкощі зберігання культур

Початок процесу зберігання будь-якого зерна розпочинається ще в бункері комбайна. До моменту вивантаження на току зерно зберігається в кузовах вантажівок. Після розвантаження насіння та закінчення загального циклу його обробки розпочинається безпосередньо його довготривале зберігання. Для того щоб максимально зберегти цінності насіння, слід регулярно слідкувати за параметром його вологості, кольором, захищати від шкідників та мікроорганізмів. Знайти де купити насіння соняшника Гранстар – половина справи. Слід також мати базове розуміння, як зберігати зерно.

Спроможність зерна забезпечувати якісний та гарний врожай є лише у випадку наявності здорового насіння, тому посівний матеріал слід берегти в належному стані. Недостатнє дотримання хоч якогось із аспектів підготовки до зберігання чи вже безпосередньо процесу утримування зерна може привести до ускладнення його посівних властивостей.

Термін зберігання соняшник Гранстар може бути різним

В процесі зберігання зернових культур основну увагу слід звертати на температуру та вологість навколишнього середовища. Ступінь вологості повітря в сховищі, де зберігається насіння, не повинен бути вище 60%. Безпосередньо вологість повітря впливає на якість його зберігання. Якщо насіння було зібране у вологий період, рівень його вологості може бути критичним. У випадку зростання рівня вологості зерна, всередині нього можуть протікати різного роду біохімічні процеси, що ускладнюють його властивості.

У контексті зберігання зерна варто обов’язково звертати увагу на реалізацію важливих параметрів. В перші тижня зберігання слід щодня міряти температурний режим насіння на глибині щонайменше 30 см від підлоги. Взимку заміри можна виконувати щотижнево всього один раз. Рівень вологості слід досліджувати щомісячно. Контроль схожості проводити з інтервалом в 4 місяці. Крім того, слід досліджувати якість насіння за 15-20 днів до старту посівного сезону.

Важливі рекомендації у зберіганні зерна:

  • Важливо гарантувати якомога вищу сухість місця, де буде розміщуватися зерно на зберігання.
  • Підлога та стіни будь-якого приміщення, де буде зберігатися зерно мають обов’язково бути максимально цілими.
  • Будь-яке насіння у сховищі повинно бути відсортованим за культурою та репродукцією.
  • Всі різні сорти слід зберігати в окремих місцях.
  • Всі партії насіннєвого зерна, які відправляються на зберігання, повинні бути зваженими та промаркованими.
  • Місце зберігання для зерна з надмірно високим рівнем вологості слід розміщувати якомога ближче до місця для сушіння.
  • Будь-яка тара чи упаковка для зберігання насіння має бути сухою та чистою.
  • Будь-яке якісне сховище для зерна повинне обов’язково мати на озброєнні вологоміри, термометри, тару, ваги та незмінно цінні засоби протипожежної безпеки. Максимальна чистота – запорука успішності будь-якого сховища для зерна і не це слід звертати увагу.

Джерело: https://growex.market/products/pid-granstar